شورای شهرزابل
 
سیستان برای سومین بار...
زابل پایتخت ایران باستان
 
 

مردم شریف زابل جان لطفاً دقت بفرمائید:
مطمئنا درجریان تعداد منتخبین مردم در شورا قرار دارید که تعداد ٧ نفر از بین تمام افراد ثبت نام کننده که آرای بیشتری را به خود اختصاص دهند بر مسند شورا خواهند نشست.حال میخواهیم برای روشن ساختن انتخاب شما و کمک به تبلیغات کاندیدها در راستای روشنگری نکاتی را خدمتتان عرض کنم.امید است که سرلوحه ی افکار و آرای خود قرار داده تا بهترین انتخاب را برای شهر زابل داشته و در آینده نیز خودمان را سرزنش نکنیم.
واجدین_شرایط
1.بومی بوده ومدتها در زابل سکونت داشته باشد.(مشکلات شهر را بشناسد ودر دسترس مردم باشد)
2.مدیر و مدبر باشد.(نشود که فقط به مدرک تحصیلی خود دل بسته باشد وبی تجربه در امورات باشد).
3.با تقوا وخدادوست باشد.(که معنی آمرزش و کارخیرخواهانه را به خوبی درک کند)
4.بدون جبهه ونگاه سیاسی وجناحی باشد.(هر که وابسته به گروه وجناحی خاص باشد وام دار آن گروه شده وزمینه فساد شکل میگیرد)
5.سن معقول.(نشود که سن و سالش بسیار زیاد یا بسیار کم باشد که از پختگی خاص او بتوان استفاده کرد وهمچنین در انجام امور بجهت کهولت سن کم نیاورد)
6.کارنامه موفق.(نکند که با کارنامه ای سیاه بیاید و خود را به مردم خوب نشان دهد و حتما کارنامه خود را شفاف به مردم عرضه کند)
7.وفای به عهد.(هر قول و وعده ای که به مردم میدهد را بخوبی به یاد بسپارد و بداند که با رای تک تک مردم بر این جایگاه تکیه زده وتوقعات و خواسته ها را درک وبرای آنان برنامه بهتری از دیگران ارائه کند).
8.برش کاری و مسئول شناسی.(در عین حال که تمام خصوصیات ذکر شده فوق را داراست از پتانسیلی برخوردار باشد که بتواند طرحها و برنامه های پیش رو را با رابطه خوب با مسئولین سطوح بالاتر پیش برده و به سرانجام رساند)
9.سیاستمدار واستاد سیاست بازی.(در این موارد شخص کاندیدا باید بداند چه کاری را در چه زمانی وبه چه دلیل انجام دهد.طوری نشود که برنامه ای بریزد ودر گذار زمان متوجه اشتباه خود شود)
10.قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.(بطور مثال در شورایی که اعضای آن 5 نفر واکثریت آرا 3 یا 2 نفر میباشد طوری انعطاف پذیر باشد که طرح و برنامه خوبی را بدلیل مشکلات درون شورایی تایید یا رد نکند.لذا به همین دلیل شورا باید بصورت انفرادی گروهی یا تک سلیقه ای انتخاب شوند تا مردم را بازیچه ی این افکار کودکانه قرار ندهند.
لطفا با اتحاد وهمدلی خودمان_میسازیم را میسر سازیم.
گوشه ای از نگاه منصفانه حقیر بود از مسائلی که روشن شده ودوباره ندیدن و مجهول ماندنش باعث عقب ماندگی اجتماعی اقتصادی وفرهنگی خواهد شد.
تلنگر ⚖عدالت اجتماعی توسط خودمان به ثمر مینشیند.
هم انديشان سيستانينظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


ارسال شده در تاریخ : یک شنبه 10 ارديبهشت 1396برچسب:, :: 9:6 بعد از ظهر :: توسط : mojtaba

درباره وبلاگ
امیدوارم این یادگاری های مکتوب ناگفته های سرزمینم رابرهمگان روشن نماید. اهورای پاک راشاکرم برآنکه ازجام خدمت ؛به من جرعه ای نوشاندتاگامی درراه اونهم وبه مقام قربش نزدیک گردم. امیدوارم که تلاشم دراهدای این وبلاگ موردرضایت مخاطبین قرارگرفته وباانعکاس نظرات پیرامون مندرجات،مراازانتظارات آینده خودبهره مندفرمایند.
موضوعات
آرشيو وبلاگ
نويسندگان